CrystalLove

CrystalLove
5 lipca 2019

Miejsce, w którym spotyka się miłość do natury oraz wiara w jej uzdrawiające właściwości. Właściciele stworzyli przepiękną, a co najważniejsze z najwyższej jakości, kolekcję bazując na minerałach. Oferta Crystallove jest bardzo bogata, a w niej między innymi masażery do twarzy, płytki do masażu guasha, grzebienie do masażu skóry głowy. Jedno jest pewne- w każdym produkcie marki można zakochać się.

Misja marki to zachęcenie do rytuału zarówno rano, jak i wieczorem. Dzięki codziennemu masażowi można odczuć dobroczynne właściwości na skórę i ogólne samopoczucie. Każdy z nas zasługuje na chwilę dla siebie.

Co dokładnie możemy znaleźć w ofercie?
Masażery do twarzy wykonane z takich kamieni jak fluoryt tęczowy, tygrysie oko, czarny obsydian, kwarc różowy czy ametyst. Na uwagę zasługuje masażer z kryształu górskiego, który jest najsilniej działającym uzdrawiająco kamieniem. Wszystkie kamienie są ręcznie szlifowane. Masażery posiadają modny design, zapakowane są w przepiękne opakowania zawierające instrukcję wykonania masażu.

Płytki do masażu twarzy gua sha. Gua sha miał swój początek w starożytnych Chinach. Dzięki niemu możemy uzyskać poprawę kondycji skóry. Cera jest rozświetlona i pobudzona, zwiększa się napięcie skóry, a zmarszczki ulegają spłyceniu. Regularnie wykonywany masaż poprawia owal twarzy, a także usuwa złogi toksynowe. Urzekająca płytka w kształcie motyla to autorski projekt marki Crystallowe, jedyny i niepowtarzalny.

Grzebienie do masażu skóry głowy. Możemy wybrać pośród trzech kamieni: ametyst, kwarc różowy oraz jadeit. Każdy masażer wykonany jest przez doświadczonego mistrza. Masaż skóry ma działanie punktowe. Przynosi wiele korzyści, takich jak pobudzenie cebulek do wzrostu czy zwiększenie ukrwienia skóry głowy.

Marka oferuje również kamienie do masażu całego ciała, butelki szklane z kryształem, a także jajka do ćwiczeń mięśni Kegla. Możemy także zakupić kosmetyki, miedzy innymi srebrne oraz złote płatki na twarz, olejki do masażu oraz hydrolat do twarzy i ciała.

Wybierz swój właściwy kamień.
Crystallove podpowiada jaki kamień wybrać. Możemy dostosować go do swoich potrzeb lub wybrać odpowiedni do znaku zodiaku. Przykładowo- tygrysie oko to kamień szczęścia, wspiera ogólną witalność , dedykowany jest dla znaków Koziorożec oraz Bliźnięta. Kwarc różowy symbolizuje miłość, jest doskonały dla takich znaków jak: Byk, Waga, Koziorożec.

Gorąco zachęcamy do odkrycia całej kolekcji marki Crystallove i mamy nadzieję, że zakochacie się tak samo jak my.